Frequently Asked Questions

POPULARNE PYTANIA

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania! Nie znalazłeś odpowiedzi? Pisz do nas niezwłocznie!

01. Gdzie znajduje się klub muzyczny Bunkier?

Klub Bunkier mieści się w samym centrum Gdańska, niedaleko Starego Miasta. Dokładny adres to ul. Olejarna 3, Gdańsk.

02. Jak się dostać do Bunkra

Znajdujemy się pomiędzy Muzeum Poczty Polskiej w Gdańsku, a Starym Miastem. Zarówno ze Starego Miasta jak i z dworca głównego jest to około 10 minutowy spacer. 

03. Jakie gatunki muzyczne są grane w Bunkrze?

Nasz klub specjalizuje się w muzyce tanecznej, house, disco oraz różnych odmianach elektronicznych brzmień. Każdy wieczór to unikalne doświadczenie muzyczne, a organizowane przez wydarzenia potrafią zaskoczyć. Warto sprawdzić co planujemy na naszym Facebooku.

04. Czy klub Bunkier organizuje imprezy tematyczne?

Tak, regularnie organizujemy imprezy tematyczne, eventy specjalne oraz występy gości z polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

05. Czy klub Bunkier jest miejscem tylko dla dorosłych?

Tak, klub Bunkier jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Koniecznie zabierz ze sobą dokument tożsamości potwierdzający wiek.

06. Czy w klubie znajdują się strefy VIP?

Tak, posiadamy strefy VIP dla naszych gości. Aby uzyskać więcej informacji na temat rezerwacji strefy VIP, skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefonicznie.

07. Czy jest możliwość zarezerwowania stolika lub loży?

Tak, zalecamy rezerwację stołów lub loży dla większych grup. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej szczegółów na temat rezerwacji.

08. Jakie są zasady dress code'u w klubie?

W klubie Bunkier obowiązuje luźny dress code. Zachęcamy do ubierania się swobodnie, zgodnie z własnym stylem, jednakże zastrzegamy sobie prawo do odmowy wstępu w przypadku braku stosownego ubioru. Nieakceptowalna jest odzież sportowa oraz emblematy klubów sportowych, chyba że akurat odbywa się impreza tematyczna.

09. Czy w klubie jest szatnia, jeśli tak to jaki jest koszt?

Tak, w klubie jest szatnia, a koszt to 5 zł od osoby.

10. Na jak długo przysługuje mi zarezerwowany stolik / loża.

Rezerwacja jest ważna przez całą noc – do końca trwania imprezy.

11. Czy można u Was zorganizować wieczór Panieński / Kawalerski?

Tak, jako dodatkową atrakcję możemy zaproponować turniej darta i/ lub taniec męski lub damski. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat takiej rezerwacji.

12. Czy organizujecie imprezy firmowe?

Tak organizujemy imprezy firmowe. Każda taka impreza ustalana jest indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. 

13. Czy można u Was zorganizować wesele?

Jak najbardziej! Jeśli szukasz alternatywnej przestrzeni na swoje wesele to lepiej nie można było trafić! Z przyjemnością pomożemy Ci w organizacji tego ważnego dnia. Pomożemy w doborze DJ’a, wydamy pyszne drinki i wszystko zaaranżujemy. Pozostaje tylko dobrze się bawić! 

14. Czy organizujecie osiemnastki?

Nie, nie organizujemy 18-tych urodzin chyba, że wszyscy goście będą pełnoletni.

15. Czy w klubie można płacić kartą?

Tak, jednak ze względu na częste problemy z zasięgiem internetowym z uwagi na charakter budynku, warto zabezpieczyć się w gotówkę.

16. Czy w klubie można coś zjeść?

Niestety w tym momencie z przekąsek mamy jedynie nachos dostępne do kupienia w barze. Jeśli planujesz u nas rezerwację z wyprzedzeniem, daj nam znać! Możemy przygotować specjalne menu cateringowe. 

17. Zostawiłem/am coś w szatni?

Każdemu się zdarza i z chęcią pomożemy w odzyskaniu swojej własności. Napisz do nas lub zadzwoń, pamiętaj jednak, że pracujemy w nocy i nie odbieramy telefonów rano! Wyjeżdzasz z Gdańska, a my dalej śpimy? Zorganizujemy wysyłkę! Prześlij jak najwięcej szczegółów pozostawionych rzeczy lub numer z szatni, a resztę ustalimy indywidualnie.

18. Zgubiłem/am coś w klubie?

Zgubione rzeczy przy dobrej zabawie to normalna sprawa. Wszystkie zguby zabieramy do naszego biura. Skontaktuj się z nami, a jeśli tylko mamy to czego szukasz to z przyjemnością oddamy.

19. Zgubiłem/am coś w klubie?

Zgubione rzeczy przy dobrej zabawie to normalna sprawa. Wszystkie zguby zabieramy do naszego biura. Skontaktuj się z nami, a jeśli tylko mamy to czego szukasz to z przyjemnością oddamy.

20. Kiedy otwarta jest dyskoteka?

Klub Bunkier jest otwarty w czwartki w godzinach 19-03:00, piątki i soboty od godziny 22:00 do 04:00. Godziny mogą się różnić w zależności od wydarzenia. Jeśli zabawa trwa w najlepsze, a w klubie jest dużo osób bawimy się dłużej.

21. Czy w klubie można zorganizować koncert?

Tak, w klubie można zorganizować koncert. Posiadamy profesjonalnego realizatora oraz odpowiednie nagłośnienie. Pojemność naszej głównej sali koncertowej to około 250 osób. 

22. Czy w klubie można zorganizować standup?

Tak, w klubie można zorganizować standup. Posiadamy na miejscu mikrofony, a nasza sala pomieści 120 osób w układzie teatralnym.

23. Czy do klubu można wnieść swój alkohol?

Nie.

24. Czy w klubie jest monitoring?

Tak, w klubie jest monitoring. Jeżeli doszło do jakiegoś zdarzenia, które wymaga naszej interwencji koniecznie nas poinformuj. Zastrzegamy jednak, że ewentualne nagrania udostępniane są tylko odpowiednim służbom.

25. Czy w klubie jest bezpiecznie?

Robimy wszystko co w naszej mocy aby Bunkier był miejscem bezpiecznym i przyjaznym. Niestety nie każde niepożądane zachowanie jesteśmy w stanie wychwycić. Jeśli jesteś świadkiem takich zachowań koniecznie zgłoś je obsłudze lub ochronie.

26. Czy w dyskotece jest ochrona?

Tak, w klubie w trakcie wydarzeń imprezowych oraz koncertów jest ochrona, która czuwa nad Waszym bezpieczeństwem. 

Mamy nadzieję, że te odpowiedzi pomogą Ci lepiej poznać dyskotekę Bunkier. Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się skontaktować z nami drogą mailową lub telefoniczną. Do zobaczenia na parkiecie.
pexels-photo-1297465.jpeg
architecture-australia-bridge-762905.jpg
img-13-copyright.jpg

Atmosfera tętniąca energią i muzyka pulsująca w rytmie najlepszych hitów sprawiają, że nogi same rwą się do tańca. Klubowicze bawią się do białego rana, a parkiet zawsze jest pełen entuzjazmu i radości. Na barze serwowane są kolorowe drinki, które nie tylko świetnie smakują, ale też wyglądają imponująco. Wieczory w Bunkrze to czas niekończącej się zabawy, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie i zapomni o codziennych troskach. Dołącz do nas i przeżyj niezapomniane chwile na jednej z najlepszych imprez w mieście!

pexels-photo-1313814.jpeg