fbpx

[31/10] Halloween w Bunkrze

Zbliża się nasze ulubione Halloween ☠️ To już tradycja, że całe Trójmiasto bawi się w Bunkrze ⚰️ Zapraszamy Was do najbardziej klimatycznego klubu w Polsce! Niesamowita impreza, najlepsi didżeje w obstawie saksofonisty, pyszne "krwiste" drinki i wystrój, który zapamiętacie na dłużej Halloween w Bunkrze to nie tylko zabawa, to również mnóstwo nagród za najlepsze przebrania!

PRZEBIEŻ SIĘ I ZGARNIJ NAGRODY O WARTOŚCI 1000zł
O północy nasze potwornie przerażające Jury wybierze najlepsze przebrania, które zostaną nagrodzone upiornie procentowymi nagrodami. Przez całą imprezę poleją się setki shotów dla najbardziej pomysłowych gości ☠️Taka impreza odbywa się tylko raz w roku, nie możecie jej przespać!

——————————————————————————

Wstęp:
DARMOWY przebrani (do północy)
10zł - przebrani po północy
20zł - pozostali (i tak nie będzie dla Was miejsca)
http://facebook.com/Bunkierclub
ul.Olejarna 3, otwieramy 19:00, start imprezy 21:00
Rezerwacje:
biuro@bunkierclub.pl
530 917 788

——————————————————————————

Górny parkiet:
☛ Banan On Sax - Daniel Polkowski to najbardziej doświadczony saksofonista występujący w Polskich klubach. Początki jego współpracy z Dj'ami sięgają 1999 r. i legendarnego klubu Piekarnia, gdzie zagrał pierwszą w życiu imprezę z muzyką z gatunku house.

☛ Wide - w "branży" od 2005r. Przez tych kilka lat, fascynacje poszczególnymi gatunkami mijały i przychodziły nowe, co z pewnością wpłynęło na jego ukształtowanie muzyczne. Dzięki temu nie boi się mieszania za sobą wielu gatunków i stylów muzycznych, czego efektem są imprezy pełne starannie wyselekcjonowanej muzyki na najwyższym poziomie.

Dolny parkiet: DJ KOMAR - człowiek pochodzący z miasta keczupu i koszykówki. Fanatyk dobrego brzmienia i jedzenia. Adam to niezwykły DJ, który oprócz starannie przeprowadzonej selekcji muzyki na imprezie potrafi podarować radość i szczęście prosto do Twojego serca. Jeśli kiedykolwiek byłeś na imprezie Komara, wiesz że możesz liczyć na pełen parkiet. Jak sam o sobie mówi, cały czas pracuje by robić progres i być niepowtarzalnym party rockerem.